SMS44DW00T Serie 4 Solo Bosch Bulaşık Makinesi tanıtımı 60 cm Beyaz

Share on facebook
Share on twitter

SMS44DW00T Serie 4 Solo Bosch Bulaşık Makinesi tanıtımı 60 cm Beyaz

13 139 views | 25 Jan. 2020
13 139 views | 25 Jan. 2020

Bosch bulaşık makineleri dünyanın bulDossageAssist (Akıllı dozaj yardımcısı) Yeni geliştirilen sistem sayesinde her yıkamada tablet deterjanlardan maksimum verim sağlanır.

Çok katlı su koruma sistemi Su alma hortumunda musluktan gelebilecek, normal su basıncının 7 misli fazla basınç gücüne karşı özel bir emniyet tertibatı bulunmaktadır.

Auto3in1 Toz, jel, tablet, hangi bulaşık deterjanını kullanırsanız kullanın Bosch bulaşık makineniz Auto3in1 otomatik deterjan tanımlama sistemi sayesinde yıkama sürecini sizin kullandığınız deterjan türüne göre ayarlar. Otomatik deterjan tanımlama özelliğine sahip dünyadaki ilk ve tek bulaşık makinesi Bosch’ta!

Yarım yük seçeneği Az miktarda bulaşıkların yıkanmasında enerji ve su tasarrufu sağlar. Alt ve üst sepetlerin kullanılması mümkündür. Yarım yük seçiliyken alt ve üst yıkama kolları aktif olarak çalışır. Bazı markalarda ise hem üst hem alt yıkama kolları aktif değildir, dolayısı ile kullanışlılık ve esneklik sıkıntısı yaşanabilir.

EcoSilence Drive™ EcoSilence Drive™ (BLDC Motor Teknolojisi), Bosch mühendisleri tarafından geliştirilen, şimdiye kadar bulaşık makinelerinde kullanılan motorların tümüne kıyasla daha sessiz, daha hızlı, daha çok enerji verimliliğine sahip, daha sağlam ve daha güçlü fırçasız bir motordur. EcoSilence DriveTM sayesinde yeni ActiveWater bulaşık makineleri olağanüstü derecede sessiz çalışır.

ActiveWater™ Bosch'un yenilikçi ActiveWater yıkama teknolojisi verimliliği arttırarak, mükemmel temizlik sonuçları için çevre dostu bir yıkama sağlar. Optimize edilmiş su dağıtımı ve filtre teknolojisi ile daha yüksek pompa performansı sayesinde su ve enerji tasarrufu elde edilir.

AntiKorozyon Garantisi Bosch, tüm bulaşık makinelerinin iç gövdeleri için 10 yıl paslanmazlık garantisi veriyor. Bosch, özel yüzey kaplamaları ve bulaşık makinelerinin içinde kullanılan çelik ile diğer malzemeler için ek teknolojiler geliştirerek, tüm bulaşık makinelerinin iç gövde paslanmazlık süresini 10 yıla çıkarmayı başardı. Artık tüm Bosch bulaşık makinelerinde, içten dışa doğru gerçekleşen paslanmalara karşı 10 yıllık garanti, standart.

«1h» Yıkama programı Zamanın kısıtlı olduğu durumlarda kullanılabilecek bir programdır. Bu programda makine yıkamayı 65 derece sıcaklıkta 1 saat içerisinde tamamlar. Yıkama performansı A sınıfında kalır; fakat enerji ve su tüketiminin artacağı unutulmamalıdır…

HygienePlus: Ekstra hijyen Hijyen konusunda hassas olanlar ve çocuklu aileler için ideal olan Ekstra hijyen fonksiyonunda, yıkama süresince bulaşıklar daha uzun süre yüksek sıcaklığa tabi tutularak üst düzey temizlik sağlanır. Son durulamada su sıcaklığı 10 dk boyunca ortalama 70 derece sıcaklıkta sabit tutulur. Bu sayede daha yüksek sıcaklık ve daha fazla hijyen sağlanır. Bebekli aileler ve alerjik bünyeler için idealdir.

MachineCare Regüler makine bakımını özel bir program ve hatırlatma fonksiyonu ile kolaylaştıran program  Yaklaşık 80-90 dakikalık kısa temizleme programı…  Makinenin iç haznesinde oluşabilecek kir ve kireci kolayca temizler…  Yükleme yapmadan; standart bir makine koruma deterjanı ile kullanılır…  Her 30 kullanımda bir panel üzerinden hatırlatma yapar (Serie 6 I 8) Rackmatic sistemii sayesinde basit bir el hareketiyle üst sepetin yüksekliğini doluyken bile ayarlayabilir, alt sepete büyük tabakları ve tencereleri veya üst sepete uzun kadehleri yerleştirmekte hiç zorlanmazsınız. Üst sepet 3 kademede konumlandırılabilir. Bu özellik makine içerisine konulabilecek bulaşıklarda çeşitlilik ve esneklik sağlar.

VarioDrawer & VarioDrawerPLUS BOSCH Serie|4 bulaşık makinelerinin bazı modellerinde, çatal-bıçaklar ve kahve fincanları için VarioDrawer (3. çekmece) bulunmaktadır. Serie|6 bulaşık makinelerinde ise VarioDrawerPLUS , yani esnek yapılı üçüncü çekmece. Bu özellik kullanıcıya daha fazla alan sunar. Çatal bıçak sepetinin yerini alan çıkarılabilir 3. çekmece; çatal bıçaklar, kepçeler, çırpma telleri ve hatta katlanabilir rafları sayesinde kahve fincanları için bile kullanılabilir. Böylece altta çatal bıçak sepetine ihtiyacınız kalmayacağı için bulaşık makinenizde kullanabileceğiniz alan %10 artar.

VarioSpeed & VarioSpeedPLUS VarioSpeed (Serie|6) özelliği sayesinde makinenizi tam kapasite doldurduğunuzda, bulaşıklarınız çok kirliyse bile yıkama süresini %50’ye, VarioSpeedPLUS (Serie|6) özelliği ile de %66’ya varan oranda kısaltabilirsiniz.IntensiveZone (Yoğun yıkama) fonksiyonu alt sepette su basıncını artırarak (yaklaşık %20 oranında) kirli tencere ve tavalar için yoğun bir yıkama alanı oluşturur. Böylece kirli tencere ve tavalarla, üst sepetteki hassas bardak ve tabaklar bir arada yıkanabilir.Shine & Dry (Parlak kurutma) Devrim yaratan parlak kurutma özel fonksiyonu ile ara durulama programı artık daha kullanışlı. Çünkü daha yavaş kurutma ile daha yoğun parlaklık elde edilir. Üstelik doğal Zeolit® mineralleri sayesinde enerji tasarrufu yapılır. Ayrıca hem cam hem plastik bulaşıklarda pırlanta etkisinde parlaklık ve kurutma sağlanır SMS44DW00T Bulaşık Makinası

Emre Kaldırak

Güzel makine

Lütfiye Özaslan

@ilkay şahinMerhaba bulaşık makinesinde bu modelimi önerirsiniz sms45JW00T modelini mi önerirsiniz önerdiğiniz makineyi önerme sebebiniz nedir benim için hangi makineden daha az şikayet var

AYKAÇ

En büyük eksiği kayar çatal kaşık sepetinin olmaması..

Ayşe Yay

Makineyi ilk defa kullanıyorum ,yıkama bitince otomatik mi kapanıyor?

Isimsiz çinar

Makıneyı aldık 65dercede yıkıyordum zamanı 1. 15dk cıvarı yıkıyor ama faturamız 80tl cıvarından 150/160tl ye cıktı MAKIneyi alacaklara tavsiyem eko progam 3.30 saate cıkıyor acelenız varsa kullanamıyorsunuz Bunu göz önünde bulundurun

örnek

İkinci like ama ilk yorum

Logixx Sensitive

İlkay Bey bu modele istersek 3.çekmece olan kaşıklığı entegre edebilir miyiz veya servisler bunu yapar mı?

OYNUYORUZ

Ama 60 cm diyor .. kapağı çıkartınca zarar vermez mi
Makinaya .. nasıl önlem alınır

///M TRUCKER ///M

İyi günler , bosch bulaşık makinalarının almanya üretimi Türkiye de satılıyor mu ? Varsa modelleri nedir ?

Ezel ALAGÖZ

Made in Turkey mi? Yoksa almanyamı

murat b

Bugün yapıldı aldık bakalım inşallah iyi olur Bu arada makineyi bizi anlatan şahsiyete göre 10 kat daha kibar daha nazik daha açıklayıcı bir anlatım ınız var

Selin Gozde Engin

Merhaba aynı makineden bende de var çalıştırdıktan 3 yada 4 dakika sonra içeriden tak diye bir ses geliyor ve daha yüksek sesle çalışıyo bunun nedeni nedir pervanelerini kontrol ediyorum ama çarpan bisey yok

Şefkat gezen

Bu bulaşık makinasını yeni aldım 52 db diye aldık ama aşırı gürültülü çalışıyor servis normal dedi hiç tavsiye etmem çalıştığı ortamda durmak imkânsiz söylendiği gibi sessiz değil

ilhan aktas

Şöyle tarif edeyim makina çalışırken sanki Pervane bişeye sürtüyor gibi ama sürtme yok büyük ihtimalle su tanziği ince metal saç tencerelere çarptıkça çok ses yapıyor. Eco modu daha sesli ve en az 40 dak bulaşık kurulama ve dinlendirme yapmadı iyi. Fakat dediğim gibi suyun sanki metal yüzeye sürtme sesi sinir bozucu.

çağla özmen

Çalışırken aşırı ses geliyo sebebi ndn acaba

Ali Özdemir

Makinayı yeni aldık. Çok sessiz çalışıyor. Fakat bittiğinde kurulama yapmıyor. Islak kalıyor. Modellerin hepsi mi böyle acaba?

ucan siyah123

cok güzel anlatim olmus size tessekkürler