Gerçeğin Peşinde 143. Bölüm

Share on facebook
Share on twitter

Gerçeğin Peşinde 143. Bölüm

6 928 views | 15 Apr. 2020
6 928 views | 15 Apr. 2020

Gerçeğin Peşinde'ye abone olmak için → http://bit.ly/gp-dd-sub

Yapımcılığını Bloom Medya’nın üstlendiği Gerçeğin Peşinde, ekranların sevilen yüzü İnci Ertuğrul’un sunumuyla, hafta içi her gün Star ekranlarında izleyicisiyle buluşacak.

Yaşanmış hikayeleri konu alan program, faili meçhul dosyaların karanlık yüzünü aydınlatacak. Kayıpların bulunacağı, ayrı kalanları kavuşacağı ve cinayetlerin ardındaki sır perdelerinin de açığa çıkacağı program izleyenleri derinden etkileyecek.

Hafta içi her gün ekrana gelecek, İnci Ertuğrul’un sunacağı programa; uzman görüşleriyle Adli Tıp Uzmanı Taner Güven ve Avukat Hasan Kocabey de katkı sağlayacak.

#gerçeğinpeşinde #startv

lawbreaker1970

Her gün içene alkolik denmez sn. adli tıp uzmanı, alkolizm fizyolojik bağımlılıktır yani sabah uyandığınızda bile aklınıza alkol alma fikri gelmiyorsa her gün içmekle birlikte istediği anda 2*3 gün bir hafta krize girmeden alkol almıyorsanız buna alkolizm değil halk arasında kullanılan tabirle akşamcılık denir

Atalay Piano

Mazlum kumar bagimlisi büyük, cooooookkkk büyük ihtimal

Görsel Yıllık

Doktorumuz ve avkatımızın tespitleri ve soruları harika. Tebrik ediyorum.

Onur Dündar

Heyyy rtükk bu pislikleri nezaman alacaksın ? Bu telwvizyonları nezaman temizleyeceksin ?? Senin asıl işin ne ?? Kime çalışıyorsun ?? Türkemi ? Yoksa hıristiyanlaramı ??

Nejla Yilmaz

Döndüyü oraya goturdu buraya götürdüyü birakinda o adem o siralar nereler de cok gezmis onu sorun da kazin oralari vay ne satilmasi ne kacirilmasi ölü o kiz ..

Sultan Sahinoglu

oke ama 2 ay once de yine ayni şeye benzer oradaki insanlara konuşma firsati vermiyorsunuz siz soruyorsunuz guzel ama dinlemesini bilmiyorsunuz insanlarin ustune ustune gidiyorsunuz mesleyinize saygim vad ama sabirla dinlemiyorsunuz daha lafini bitirmeden konuyu başka yerlere saptiriyorsunuz insanlar bildiyinide unutuyor boyle olmaz .serap hanim oyle yapmiyordu soruyordu hemen not aliyordu dinledikten sonra cevap veriyordu .